Modlitwy, Różaniec

Różaniec do Ojca Niebieskiego

różaniec Ojcze niebieski

RÓŻANIEC DO OJCA NIEBIESKIEGO
Modlimy się na zwykłym różańcu.
Na krzyżyk: Wierzę….
Na większe paciorki: Ojcze nasz….
Na trzy mniejsze paciorki: trzy Zdrowaś Maryjo na cześć Najświętszej Trójcy, która dała przywilej Niepokalanemu Sercu Maryi, aby się za nas modliło.
Chwała Ojcu….

1. dziesiątka
Na większe paciorki: Wieczny Ojcze, Święty Ojcze, Wszechmogący Wieczny Ojcze, przez Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi prosimy Cię, abyś przez Krzyż Syna Twego ocalił świat!
Ojcze, Twój Syn cierpiał gorzką Mękę w Ogrójcu. Przez Jego Mękę prosimy Cię, Ojcze, abyś udzielił swojego Ducha Świętego Świętemu Ojcu Papieżowi, biskupom, kapłanom, zakonnikom, zakonnicom i wszystkim poświęconym Tobie!
Na mniejsze paciorki 10 razy: Ojcze, dla Ciebie wszystko jest możliwe! Dziękuję, Ojcze!
Na koniec dziesiątki: Zdrowaś Królowo….

2. dziesiątka Wieczny Ojcze, Święty Ojcze, Wszechmogący Wieczny Ojcze, przez Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi prosimy Cię, abyś przez Krzyż Syna Twego ocalił świat! Ojcze, Twój Syn był biczowany. Wszyscy Go biczowaliśmy swoimi grzechami. Przez Jego cierpienie prosimy Cię, Ojcze, abyśmy wszyscy Go poznali i abyśmy wszyscy grzesznicy się nawrócili! Na mniejsze paciorki 10 razy: Ojcze, dla Ciebie wszystko jest możliwe! Dziękuję, Ojcze!
Na koniec dziesiątki: Zdrowaś Królowo…

3. dziesiątka:
Wieczny Ojcze, Święty Ojcze, Wszechmogący Wieczny Ojcze, przez Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi prosimy Cię, abyś przez Krzyż Syna Twego ocalił świat! Ojcze, Twój Syn był ukoronowany cierniem. Przez Jego Ból prosimy Cię, Ojcze, za wszystkich chorych, abyś im udzielił swojego Ducha, aby Cię poznali i zaakceptowali swoją chorobę! Na mniejsze paciorki 10 razy: Ojcze, dla Ciebie wszystko jest możliwe! Dziękuję, Ojcze!
Na koniec dziesiątki: Zdrowaś Królowo…

4. dziesiątka:
Wieczny Ojcze, Święty Ojcze, Wszechmogący Wieczny Ojcze, przez Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi prosimy Cię, abyś przez Krzyż Syna Twego ocalił świat! Ojcze, Twój Syn niósł ciężki Krzyż. Przez Jego Ból prosimy Cię, Ojcze, za wszystkie rodziny, które są rozdzielone i które cierpią, aby Jezus na swoim Krzyżu nieść ich krzyże i uzdrowić je i ocalić! Na mniejsze paciorki 10 razy: Ojcze, dla Ciebie wszystko jest możliwe! Dziękuję, Ojcze!
Na koniec dziesiątki: Zdrowaś Królowo…

5. dziesiątka:
Wieczny Ojcze, Święty Ojcze, Wszechmogący Wieczny Ojcze, przez Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi prosimy Cię, abyś przez Krzyż Syna Twego ocalił świat! Ojcze, Twój Syn został ukrzyżowany i przelał swoją Najświętszą Krew. Przez Jego śmierć prosimy Cię, Ojcze, za wszystkich umierających i dusze w czyśćcu, abyś ich ocalił i zmiłował się nad nimi! Na mniejsze paciorki 10 razy: Ojcze, dla Ciebie wszystko jest możliwe! Dziękuję, Ojcze!
Na koniec dziesiątki: Zdrowaś Królowo…

Na koniec różańca: Pięć Chwała Ojcu w podziękowaniu Ojcu niebieskiemu za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy przez pięć świętych Ran Jezusa!

Znajdź pełną listę koronek tutaj: Różaniec

Powiązane wpisy