Modlitwy, Nowenna

Nowenna do Matki Bożej

nowenna do Matki Bożej Małej
Korona świętości
Ojcze nasz….

1. Błogosławiona jesteś, Maryjo, któraś nosiła w swoim łonie Pana i Stworzyciela świata! Jako Dziewica dałaś światu Stworzyciela. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo….
2. Błogosławiona jesteś, Święta i Niepokalana Dziewico, nie wiem, jak godnie wysławiać Twoją wielkość, boś nosiła w łonie Tego, którego niebiosa nie mogą ogarnąć. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
3. Błogosławiona jesteś, Maryjo, cała jesteś piękna, żadna skaza grzechu nie przyćmiewa Twojego blasku. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
4. Błogosławiona jesteś, Maryjo, Twoje cnoty są liczniejsze od gwiazd niebios. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
Chwała Ojcu….
Korona mocy
Ojcze nasz…

1. Błogosławiona jesteś, Maryjo, Królowo świata. Prowadź nas na drodze do wiecznej radości. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
2. Błogosławiona jesteś, Skarbnico łask Pana. Uczyń nas uczestnikami Twoich darów. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
3. Błogosławiona jesteś, Maryjo, nasza Pośredniczko. Pomóż nam głębiej spotkać Boga. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
4. Błogosławiona jesteś, Maryjo, Zwyciężczyni nad diabłami i herezjami. Ty bądź naszym Przewodnikiem. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…
Korona dobroci
Ojcze nasz…

1. Błogosławiona jesteś, Maryjo, schronienie grzeszników. Wstawiaj się za nami u Pana. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
2. Błogosławiona jesteś, Matko ubogich. Naucz nas żyć jako dzieci Boże. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
3. Błogosławiona jesteś, Maryjo, Źródło radości. Prowadź nas do wiecznego szczęścia. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo…
4. Błogosławiona jesteś, Nasza Pomocniczko w życiu i w śmierci. Weź nas ze sobą do Królestwa Bożego. Raduj się, Maryjo Dziewico, raduj się na wieki.
Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu

Całą listę nowenn znajdziesz tutaj: Nowenny

Powiązane wpisy