Anielskie wiadomości

Archanioł Ariel

anioł Ariel

Bóg używa aniołów jako swoich posłańców na ziemi. Archaniołowie są wyjątkowi i ważni dla ludzkości. Umożliwiają ludzkości zrozumienie, czym jest życie i jak żyć w boski sposób. Każdy archanioł, łącznie z Archaniołem Arielem, jest obecny we wszechświecie i ma swoją Boską misję.
Aniołowie są posłańcami Bożej miłości do ludzkości. Archanioł Ariel ściśle współpracuje z naturą, aby zapewnić, że pozostanie ona taka, jaka być powinna. Ściśle z nami współpracuje, aby upewnić się, że podążamy właściwą ścieżką w życiu. Chce, żebyśmy prowadzili zdrowy tryb życia, który podniesie jakość naszego życia i życia innych. Ariel pojawia się w naszym życiu, aby przypomnieć nam, że wszystko dzieje się po coś i że wszystko służy wyższemu celowi.

Archanioł Ariel jest potężną istotą duchową

Archanioł Ariel jest również znany jako „Lew Boga”. Imię Ariel po hebrajsku to Arael. Ariel jest bardzo potężną istotą duchową. Nadzoruje przyrodę i świat przyrody. Reguluje także świat podziemny. W podziemiach ma za zadanie karać ludzi, którzy przechodzą w ciemność.
Archanioł Ariel chroni, uzdrawia i oczyszcza rośliny i zwierzęta, ponieważ jest odpowiedzialny za wszystko, co składa się na świat przyrody. Uważa się, że Archanioł Ariel pojawia się zarówno w postaci męskiej, jak i żeńskiej, ale wiele osób kojarzy tego archanioła ze stroną żeńską. Archanioł Ariel pojawia się pod postacią lwicy lub anioła stojącego na ziemi. Jego pomoc związana jest głównie z roślinami leczniczymi, zwierzętami i przyrodą. Jego obecność jest najbardziej odczuwalna w projektach, w których ludzie pracują na rzecz oczyszczenia i uzdrowienia Ziemi.

Anioł dobrobytu i obfitości

Archanioł Ariel ściśle współpracuje z Archaniołem Rafałem, aby przynieść uzdrowienie ludziom. Jest także aniołem dobrobytu, obfitości. Pracuje nad tym, abyśmy osiągnęli nasz najwyższy potencjał w życiu. Archanioł Ariel chce dla świata jak najlepiej. Ariel delikatnie i wytrwale poprowadzi Cię do odkrycia i spełnienia Twojego boskiego celu życiowego. Działa jako łącznik między ludźmi a duchami (naturalnymi aniołami odpowiedzialnymi za wodę). Działa na rzecz utrzymania zdrowego środowiska wokół zbiorników wodnych, takich jak między innymi rzeki, oceany, morza, jeziora i strumienie.

Jego uwaga skupia się na naturze, reprezentuje elementy natury, czyli ogień, wodę, ziemię i wiatr. Jest także „Aniołem Przeznaczenia” i obrońcą nowych początków. Ariel i anioły natury pomagają nam zrozumieć cykle i pory roku na Ziemi oraz ich działanie. Zachęca ludzkość, aby doceniła uzdrawiającą moc, jaką natura niesie ze sobą w skałach, zwierzętach i roślinach, a także w innych elementach natury.
Archanioł Ariel poprowadzi Cię w kierunku, który doprowadzi Cię do udziału w projektach mających na celu ochronę Ziemi przed złem. Inspiruje nas odwagą, abyśmy mogli stawić czoła wszystkim wyzwaniom, które stają na naszej drodze i pokonać je. Daje nam wskazówki i pomoc, których potrzebujemy, aby stanąć w obronie siebie i swoich przekonań.

Archanioł Ariel pomaga nam zrozumieć konsekwencje naszych działań

Ten archanioł pomaga nam zrozumieć konsekwencje naszych działań, jeśli chodzi o środowisko. Zachęca nas do robienia rzeczy zgodnych z naszym boskim celem życiowym i misją duszy. Nie ignoruj jej znaków i wiadomości, ponieważ życzy ci wszystkiego najlepszego w życiu. Przypomina nam, że każdy wybór i decyzja, jaką podejmujemy w życiu, musi być zgodna z prawdziwymi potrzebami duszy.
Archanioł Ariel jest głęboko zaangażowany w dobro i pomyślność społeczności. Pomoże Ci znaleźć odpowiednie zajęcia ekologiczne, które odpowiadają Twoim pasjom, zainteresowaniom, celom i okolicznościom. Pomaga nam odnaleźć ukryte skarby oraz zagubione rzeczy i ludzi. Archanioł Ariel towarzyszy nam codziennie, aby zapewnić nam życie, które pozytywnie zmienia świat. Chce, żebyśmy podejmowali decyzje i wybory, które pomogą nam się rozwijać i stać się lepszymi ludźmi. Pamiętaj, że nasi aniołowie stróże wiedzą wszystko o naszym życiu, dlatego wysyłają nam pomoc i wskazówki, których potrzebujemy, aby podążać we właściwym kierunku.

Słowem zakończenia

Archanioł Ariel wnosi do naszego życia mądrość, którą możemy wykorzystać, aby chronić środowisko, jednocześnie czyniąc nasze życie lepszym. Przyciąga nas do miejsc na ziemi, gdzie możemy odkryć nasz wyższy cel. Jej rolą jest uzdrowienie rozłączenia, jakie wielu z nas ma z ziemią. Pomaga nam zaspokoić nasze potrzeby. Archanioł Ariel pomaga chronić i leczyć wszystkie rośliny i zwierzęta, boską magię i środowisko naturalne. Jest obrońcą świata przyrody i zrobi wszystko, aby Ziemia pozostała żywa. Wezwij Archanioła Ariela, gdy znajdziesz ranne zwierzę lub roślinę, a on zapewni niezbędne uzdrowienie. Podobnie jak Archanioł Rafał odgrywa dużą rolę w uzdrawianiu chorych.

Pełną listę przesłań aniołów znajdziesz tutaj: Anielskie wiadomości

Powiązane wpisy