Anielskie wiadomości

Archanioł Izajasz

anioł Izajasz

W czasie potrzeby finansowej, do kogo udać się po pomoc? Najlepiej do biura pożyczkowego. Boski duch archanioła Izajasza pokazuje Ci lepszą opcję. W żydowskiej Torze i chrześcijańskiej Biblii Izajasz jest prorokiem. Ma wizję nieba w 6. rozdziale, którą nazywa „rajem”. Aniołowie otaczają Boga, śpiewając Mu na chwałę. Izajasz początkowo czuje się niegodny wobec tego wielkiego widoku, jednak anioł z nieba przychodzi, aby mu pomóc uwolnić się od tego wrażenia, mówiąc mu, że nie musi się martwić, ponieważ wszystko zostanie mu ujawnione. W ten sposób Archanioł Izajasz udzieli Ci pożyczki do spłaty długów w Twoim życiu. Stoi za Tobą i pociesza. Widzi Twoje pragnienie i poszukiwanie ochrony przed oszustwami. Kiedy pozwolisz mu się tobą zająć, poczujesz, że ma wszystko pod kontrolą. Pogratuluje Ci przejścia z jednego rozdziału Twojego życia do drugiego.

Odkładałeś nowy projekt kreatywny? Archanioł Izajasz mówi, że teraz jest czas, aby zacząć realizować swoje pomysły. Kiedy pozwolisz mu przypisać Ci swoją pożyczkę odwagi, Twoja dusza będzie pragnęła tworzyć i wyrażać siebie! Izajasz stoi za Tobą, a jego skrzydła Cię otaczają, prowadząc i chroniąc Twój pomysł przed strachem. Możesz ruszyć naprzód z nowym pomysłem, a nic nie stanie Ci na drodze dzięki jego ochronie. Będzie czuwał nad Twoimi planami, gdy będą rosły jak nowo narodzone dziecko chronione miłością swoich rodziców.

Co czyni tę pożyczkę tak wyjątkową?

Nie ma bezpośredniej definicji pożyczki, ale zazwyczaj jest to krótkoterminowy zastrzyk finansowy wiążący się z wysokimi kosztami. Może wynosić do 6000 złotych lub mniej, ale zazwyczaj musi być spłacona w terminie. W zależności od miejsca, w którym mieszkasz, istnieją alternatywy, takie jak pożyczkodawcy, którzy oferują niskie oprocentowanie lub banki internetowe, jeśli się do nich kwalifikujesz. A co jeśli otrzymasz pożyczkę od archanioła Izajasza? Oto korzyści, które się z tym wiążą: Koszt

Kiedy przychodzą Ci na myśl kreatywność i wielkie pomysły, myślisz, że potrzebujesz czegoś, aby je zrealizować? Pieniędzy, prawda? Kiedy wezwiesz archanioła Izajasza, aby sfinansował te pomysły, wszystko, co musisz zrobić, to mieć go obok siebie. Ma ten aspekt pokryty w sposób, którego nie możesz sobie nawet wyobrazić. Najlepsze jest to, że nie będzie Cię to kosztować absolutnie nic. Niebo jest jedyną granicą z archaniołem Izajaszem!

Skuteczność

Choć trudno jest wiedzieć, kiedy wydarzą się wielkie rzeczy, nie trzeba się spieszyć. Archanioł Izajasz wie, że to jest czas inkubacji, w którym natura może pozwolić, aby wszystko wzrastało w swoim naturalnym tempie. Bądź pewien, że zmiana w Twoim życiu nastąpi w idealnym momencie. Wiedz, że dopóki jesteś świadomy i otwarty na wszystkie możliwości, jesteś bezpieczny i kochany przez tych, którzy Cię otaczają, nawet jeśli teraz tak Ci się nie wydaje. Izajasz jest dostępny i przychodzi, gdy tylko go potrzebujesz.

Nie ma potrzeby szukania w innych miejscach

Kiedy znajdziesz swoje niesamowite pomysły, zawsze dobrze jest wezwać swojego anioła stróża Izajasza. Będziesz dokładnie wiedział, jak ci pomóc. Oszuści zawsze szukają nowych taktyk i schematów, aby ukraść ciężko zarobione pieniądze, ale istnieją siły działające na Twoją korzyść, które mogą chronić Twoje duchowe dobra przed kradzieżą. Dlatego też tak ważne jest modlenie się do archanioła Izajasza, ponieważ on Cię nie zawiedzie i nie oczekuje niczego w zamian.

Bądź świadomy

Jednak uważaj, aby nie stać się zbyt pewnym siebie, nie konsultując się z nim. Izajasz wie, że możesz być trochę niecierpliwy, aby ruszyć z kopyta, ale cierpliwość jest kluczem, jeśli chcesz, aby wszystko działo się na Twoją korzyść. Słuchaj archanioła Izajasza, chce Ci przekazać wiadomość. Czasami umowy na innych miejscach, które wydają się zbyt dobre, mogą okazać się pułapkami stworzonymi przez egoistyczne siły, które próbują wszystkiego, aby Cię okraść. Bądź na straży z pomocą archanioła Izajasza!

Powiązane wpisy