Modlitwy, Modlitwy do swietych

Modlitwa do Ojca Pio

Modlitwa Ojca Pio

Zostań ze mną, Panie, czyli modlitwa ojca Pio to piękna modlitwa, która cię pobłogosławi i obdarzy szczęściem i dobrobytem.
Zostań ze mną, Panie
Zostań ze mną, Panie, bo potrzebuję Twojej obecności, abym Cię nie zapomniał. Wiesz, jak łatwo mi jest Cię opuścić.
Zostań ze mną, Panie, bo jestem słaby i potrzebuję Twojej siły, aby nie upadać tak często. Zostań ze mną, Panie, bo Ty jesteś moim życiem i bez Ciebie tracę mój zapał.
Zostań ze mną, Panie, bo Ty jesteś moim światłem i bez Ciebie jestem w ciemności. Zostań ze mną, Panie, aby pokazać mi swoją wolę.
Zostań ze mną, Panie, abym usłyszał Twój głos i podążał za Tobą. Zostań ze mną, Panie, bo chcę Cię bardzo kochać i być zawsze blisko Ciebie.
Zostań ze mną, Panie, jeśli chcesz, abym był Tobie wierny. Zostań ze mną, Panie, bo chociaż moja dusza jest biedna, chcę, aby dla Ciebie była miejscem pocieszenia, schronieniem Miłości.
Zostań ze mną, Jezu, bo jest późno, a dzień dobiega końca, a życie przemija… śmierć, sąd i wieczność zbliżają się. Potrzebuję jeszcze siły, aby nie znużyć się na drodze i dlatego potrzebuję Ciebie.
Jest późno, a śmierć jest coraz bliżej. Boję się ciemności, pokus, suszy, krzyża, smutku. O, jak bardzo Cię potrzebuję, mój Jezu, w tej nocy wygnania!
Zostań ze mną, Jezu, w życiu i we wszystkich niebezpieczeństwach, potrzebuję Cię. Pozwól mi rozpoznać Cię jak Twoi uczniowie przy łamaniu chleba, tak aby Eucharystia była światłem, które rozprasza ciemność, siłą, która mnie umacnia, jedyną radością mojego serca.
Zostań ze mną, Panie, bo w chwili mojej śmierci chcę pozostać zjednoczony z Tobą, jeśli nie przez Komunię, to przynajmniej przez Laskę i miłość.
Zostań ze mną, Jezu, nie szukam boskiej pociechy, bo nie zasługuję na nią, ale Twojej obecności, o tak, o to Cię proszę!
Zostań ze mną, Panie, bo tylko Ciebie szukam. Twojej miłości, Twojej Łaski, Twojego serca, Twojego Ducha, bo Cię kocham i nie szukam innej nagrody niż kochać Cię coraz bardziej i bardziej.
W mocnej miłości będę Cię kochać całym sercem, dopóki jestem na ziemi, i będę Cię kochać doskonale na wieki.
Amen.

Znajdź pełną listę modlitw do świętych tutaj: Modlitwy do świętych

Powiązane wpisy