Anielskie wiadomości

Archanioł Rafał

anioł Rafał

Archanioł Rafael jest powszechnie nazywany „głównym aniołem stróżem”. Jest patronem nauki i medycyny. Wiele osób nazywa go „Archaniołem Nauki i Wiedzy” lub „Archaniołem Uświęcenia”. Jest obrońcą niewidomych i przynosi uzdrowienie całej ludzkości. Oczyszcza organizm i sprawia, że nie chorujemy. Rafał nie jest szczęśliwy, gdy widzi nas w złym stanie, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze samopoczucie i ogólny stan zdrowia.
Archanioł Rafał jest także patronem podróżników. Wybierając się w podróż, należy zwrócić się do Archanioła Rafała o łaskę bezpiecznej podróży. Zadba o to, abyś bezpiecznie dotarł gdziekolwiek się wybierasz. Dba o to, aby wszyscy na ziemi odczuli Jego kochającą obecność w swoim życiu. Jego energia jest najbardziej odczuwalna na ziemi w środę i niedzielę.
Uzdrawiająca moc Rafała
Jest aniołem uzdrowienia, nadziei, obfitości, prawdy, kreatywności, uczciwości i wizji. Ma duże skrzydła, które reprezentują jego zdolność wzniesienia się ponad wszelkie ograniczenia. Kiedy będzie w pobliżu, zobaczysz wokół siebie błyski lub iskry zielonego światła. Pomaga w duchowym, fizycznym i emocjonalnym uzdrawianiu ludzi i zwierząt. Prowadzi i zapewnia wgląd osobom, które uzdrawiają, takim jak między innymi lekarze i tradycyjni uzdrowiciele. Rafał pracuje nad uzdrowieniem nas z nałogów i złych nawyków, które nie są dobre dla naszego ciała i samopoczucia.
Archanioł Rafał jest przewodnikiem i uzdrowicielem każdej żywej istoty na ziemi. Pracuje nad odnalezieniem zagubionych przedmiotów. Rafał popycha nas w stronę poszukiwania duchowego oświecenia i duchowego przebudzenia. Poprawia kreatywne wizualizacje i popycha nas do stawania się najlepszymi, jakimi możemy być. Pomaga nam rozwijać nasze zdolności intuicyjne, dzięki czemu możemy podejmować właściwe decyzje i wybory. Zachęca nas, abyśmy otworzyli nasze serca i umysły na uzdrawiającą moc, którą kryje wszechświat. On wprowadza nas w harmonię z naszą osobistą duchowością.
Archanioł Rafał pracuje, aby pomóc nam znaleźć uzdrowienie i siłę z natury i uniwersalnych energii, które nas otaczają. Odpowiada za wszystko, co jest związane z leczeniem. Jest potężnym uzdrowicielem i działa, aby uwolnić nas od strachu i ciemności. Światło jest wszystkim, co reprezentuje. Jest szczęśliwy, gdy ludzkość jest szczęśliwa.

Jest odpowiedzialny za wszystkie anioły uzdrawiające na ziemi

Archanioł Rafał jest odpowiedzialny za wszystkie anioły uzdrawiające na ziemi. „Anioły Uzdrawiające” prowadzą i wspierają uzdrowicieli, którzy pracują nad leczeniem ludzi z różnych chorób. Energie i wibracje Archanioła Rafała i Anioła Uzdrawiania są przywoływane we wszystkich instytucjach uzdrawiających. Aniołowie ci pracują również nad uwolnieniem nas od negatywnych energii, które mogłyby uniemożliwić nam wzrost i rozwój na lepszych ludzi. Energię Archanioła Rafała mogą wykorzystać także naukowcy pracujący nad znalezieniem lekarstwa na choroby, na które cierpimy.
Rafał reprezentuje uzdrawiający aspekt Boga. Znany jest jako „lekarz królestwa anielskiego” i „boski uzdrowiciel”. Przynosi uzdrowienie ludzkości poprzez wibracje współczucia, miłości, wewnętrznego przewodnictwa i mądrości. Koncentruje swoją uzdrawiającą moc na pozbyciu się negatywności i wniesieniu pozytywnej mocy miłości, która prowadzi do dobrego zdrowia.

Archanioł Rafał dba o przywrócenie równowagi

Archanioł Rafał jest mistrzem odnowy i regeneracji. Pracuje nad wprowadzeniem równowagi, spokoju i harmonii w naszym życiu. Kiedykolwiek poczujesz się chory, wezwij Archanioła Rafała o uzdrowienie. Przyniesie uzdrowienie twojemu życiu i życiu innych. Poproś Rafała o uzdrowienie w swoim życiu, a on przyniesie ci pomoc i wskazówki przed i w trakcie procesu uzdrawiania.
Rafał  otacza chore części twojego ciała swoją potężną, szmaragdowo-zieloną, uzdrawiającą energią i światłem. Zielone światło działa jak kojący balsam, który przynosi natychmiastowe i całkowite uzdrowienie. Współpracuje z uzdrawiającymi aniołami, aby osiągnąć uzdrowienie fizyczne, emocjonalne i duchowe. Poproś go o anielskie uzdrowienie, a on przyniesie ci to samo. Zaufaj Bogu, że przywróci zdrowie, równowagę i harmonię w Twoim życiu.

Archanioł Rafał zapewnia wskazówki i wsparcie

Archanioł Rafał udzieli Ci również wskazówek i wsparcia, których potrzebujesz, aby przejść przez życie. Słuchaj jego wskazówek, a przyciągniesz pozytywną energię do swojego życia. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i dostosuj je do swojego prawdziwego celu życiowego i misji duszy. Rafał pomaga Ci oczyścić negatywną energię i znaleźć spokój i szczęście w swoim życiu, przyjmując pozytywność. Zachęca do zdrowego odżywiania i ćwiczeń fizycznych, aby utrzymać organizm w dobrej kondycji. Prowadzi nas ku pozytywnym zmianom stylu życia, które pasują do naszego życia.

Słowem zakończenia

Przywołaj uzdrawiającą moc Archanioła Rafała, zapal zielone świece, a zobaczysz doskonałe rezultaty. Współpracuje z Archaniołem Michałem, aby zapewnić nam pozytywne życie. Jego bliźniaczym płomieniem jest matka Jezusa/Królowa Aniołów. Maryja niesie kobiecą energię współczucia, miłości, łaski, troski i miłosierdzia.

Pełną listę przesłań aniołów znajdziesz tutaj: Anielskie wiadomości

Powiązane wpisy