Anielskie wiadomości

Archanioł Uriel

anioł Uriel

Imię Archanioła Uriela oznacza „Bóg jest światłem” lub „Bóg jest moim światłem”. Jest także aniołem Północy i rządzi żywiołem Ziemi. Uriel odnosi się do znaków zodiaku: Wodnika, Panny, Koziorożca i Byka.
Archanioł Uriel ściśle współpracuje z Bogiem, jak wszyscy inni archaniołowie. Pomaga ludzkości w różnych zmianach i przejściach, rozwiązywaniu problemów i znajdowaniu rozwiązań, alchemii, warunkach pogodowych, nauce i edukacji.

Archanioł Uriel poszerza nasze duchowe zrozumienie

Archanioł Uriel poszerza nasze duchowe zrozumienie i pomaga nam żyć zgodnie z wolą Boga. Jest Aniołem Pokoju, Archaniołem Proroctwa, Aniołem Zbawienia i Księciem Światłości. Jego symbolem jest otwarta dłoń trzymająca płomień. Płomień oznacza „Płomień Miłości” ofiarowany całej ludzkości. Jest jednym z najpotężniejszych archaniołów. Jest bliżej Boga i kojarzy się z grzmotem, błyskawicą, nagłym działaniem, elektrycznością, odwagą, wytrwałością i wytrzymałością.
Archanioł Uriel aktywuje i energetyzuje ciało. Pokazuje nam, jak możemy uzdrowić wszystkie aspekty naszego życia, ponieważ jest Aniołem Zbawienia. Chce, żebyśmy porzucili nasze grzeszne życie i szukali prawości. Uriel zachęca nas, abyśmy znaleźli błogosławieństwa pomimo przeciwności losu i zamienili nasze rozczarowania i zranienia w radość.

Archanioł Uriel zachęca cię do przyjęcia teraźniejszości

Uriel chce, żebyśmy zostawili przeszłość za sobą i objęli teraźniejszość i skupili się na przyszłości. To od nas zależy, czy nasze życie będzie takie, jakie chcemy. On poprowadzi nas we właściwym kierunku. Nie będzie nas do niczego zmuszał, ponieważ mamy wolność wyboru, czy pójść za dobrem, czy za złem.
Archanioł Uriel pomaga nam zrozumieć uniwersalne duchowe prawo przyczyny i skutku. Pomaga nam zrozumieć, dlaczego rzeczy na świecie są takie, jakie są. Zachęca nas do wiary w Boski plan dla naszego życia, abyśmy mogli żyć spełnionym i szczęśliwym życiem. Uriel pomaga nam zrozumieć, że wszystko, co dzieje się w naszym życiu, niezależnie od tego, czy jest dobre, czy złe, dzieje się z jakiegoś powodu.

Archanioł Uriel jest także aniołem transformacji. Przynosi zmiany w naszym życiu. Pomaga nam zaakceptować zmiany, które już zachodzą. Uriel zachęca nas do pracy na rzecz osiągnięcia równowagi i stabilności w naszym życiu. Panuje nad wszystkimi osobami, które służyły Bogu i głosiły o Bogu i Jego dobroci. Jest opiekunem wszystkich ludzi w służbie Bożej.

Archanioł Uriel wnosi oświecenie do sytuacji

Archanioł Uriel interpretuje sny, proroctwa i intuicję. Oferuje oświecenie oraz prorocze informacje i ostrzeżenia. Prowadzi nas do bycia odpowiedzialnymi za swoje życie. Uriel współpracuje z nami, abyśmy mogli osiągnąć pełny potencjał życiowy. Pozwala nam docenić piękno i miłość. Można go przywołać w dowolnym momencie dla przejrzystości, zwiększonej intuicji i zrozumienia innych. Pozwala nam okazywać współczucie, miłość, pokorę i miłosierdzie wobec innych. Archanioł Uriel uczy bezinteresownej służby i promuje współpracę między ludźmi z różnych środowisk.
Archanioł Uriel pomaga Ci zrozumieć swoje lęki i dowiedzieć się, jak sobie z nimi poradzić. Nie pozwól, aby strach rządził Twoim życiem. Zrób wszystko, co możliwe, aby się ich pozbyć i cieszyć się życiem. Połącz się ze swoją wyższą mądrością i usuń wszystkie negatywne wibracje. Uriel usuwa wszystkie lęki, zmartwienia i niepokoje w twoim życiu i zastępuje je mądrością. Mądrość, którą zyskasz od Uriela, pomoże Ci odnowić Twoje zaangażowanie w realizację swoich celów i aspiracji.

Archanioł Uriel zachęca Cię do podążania i odkrywania celu swojego życia

Archanioł Uriel pomaga Ci wsłuchać się w Twoją wewnętrzną mądrość, otwiera kanały dla boskiej komunikacji i zachęca Cię do podążania i odkrywania celu swojego życia. Pomaga nam odkryć nasze ścieżki życiowe i wnosi światło do naszego życia. Uriel odgrywa główną rolę w ustanawianiu pokoju i jedności między skonfliktowanymi narodami.
Daje oświecenie, którego potrzebujemy, aby pozostać na właściwej ścieżce życia. Archanioł Uriel pomaga połączyć się z Boskim Zakonem, aby osiągnąć porządek, harmonię i pokój na świecie. Wnosi duchowość do życia i uwalnia od lęków, które nas powstrzymują. Dba o pokój w rodzinach. Uriel zachęca do utrzymywania dobrych i długotrwałych relacji osobistych i zawodowych.
Uriel pomoże rozwiązać problemy, które masz w życiu. Wystarczy, że go wezwiesz, a się pojawi. Wprowadza do głowy pomysły, które pozwolą ci poprawić życie swoje i innych. Te momenty oświecenia pochodzą od Archanioła Uriela.

Pomódl się do Archanioła Uriela, aby uzyskać praktyczne rozwiązania i pomysły

W każdej chwili możesz zwrócić się do Archanioła Uriela, aby uzyskać praktyczne rozwiązania, twórcze spostrzeżenia i inspirujące pomysły. Poproś Uriela, aby pomógł ci uwolnić się od złości, którą czujesz wobec ludzi, którzy skrzywdzili cię w przeszłości. Uriel zachęca cię, abyś przebaczał, jeśli chcesz iść do przodu. Pomoże Ci w znalezieniu praktycznych rozwiązań wszystkich problemów.

Słowem zakończenia

Archanioł Uriel współpracuje z ludzkością, aby pomóc jej pozbyć się lęków i przywrócić nadzieję, że wszystko się ułoży, niezależnie od wyzwań życiowych. Urielowi na sercu leży dobro ludzi, którzy nie mogą żyć bez strachu. Pomaga rozpoznać światło w sobie i innych. Odgrywa ważną rolę w budowaniu pewności siebie i poczucia własnej wartości w życiu.
Archanioł Uriel chce, abyśmy docenili wspaniałe rzeczy, których możemy dokonać, jeśli uwierzymy w siebie i nasze możliwości. Archanioł Uriel pomoże także osiągnąć pełny potencjał życiowy. Pomaga całej ludzkości, gdy zdarzają się klęski żywiołowe, takie jak powodzie, tornada, huragany i wszystkie inne klęski żywiołowe. Można się do niego zwrócić o pomoc w przypadku ekstremalnych warunków atmosferycznych. Jego obecność na ziemi odczuwa się szczególnie w czwartki.

Pełną listę przesłań aniołów znajdziesz tutaj: Anielskie wiadomości

Powiązane wpisy