Anielskie wiadomości

Anioł Metatron

anioł Metatron

Kiedy wzywasz konkretnego nauczyciela duchowego lub archanioła, takiego jak Archanioł Metatron, prosisz go, aby pomógł ci bezpośrednio, korzystając z jego darów. Archaniołowie korzystają ze swoich szczególnych darów, aby wstawiać się za wami u Boga, Stwórcy. Negocjują także i starają się spełnić pragnienia twojego serca.
Każdy archanioł specjalizuje się w pewnym aspekcie, ale współpracuje ze wszystkimi innymi archaniołami, aby zapewnić ci możliwie jak najlepsze życie. Archaniołowie nie są zmęczeni, ponieważ ich jedynym celem w życiu jest pomaganie i prowadzenie ludzkości. Mają szczególną moc, ponieważ mogą znajdować się w dwóch miejscach na raz. Archaniołowie mogą objawiać się każdemu inaczej, w zależności od tego, w czym proszą o pomoc. Archanioł Metatron objawia się poprzez błyski światła. Objawia się poprzez energię zieloną i fioletową. Archanioł Metatron to potężny archanioł pełen ogromnego duchowego ognia, mądrości i boskiego światła. Uważa się, że był zaangażowany w tworzenie świętej geometrii systemów kosmicznych.

Archanioł Metatron jako Twój przewodnik po świadomym życiu

W rezultacie Archanioł Metatron trzyma szablon matrycy. Oznacza to, że posiada on plan świadomego życia. Może ci pomóc, udostępniając ten szablon poprzez rezonans, który dostroi cię do właściwej częstotliwości. Ze względu na zawiłe powiązanie Archanioła Metatrona z geometrycznym stworzeniem kosmosu, widzenie tych geometrycznych kształtów jest znakiem, że się przed tobą objawia. Archanioł Metatron zachęca cię do zmiany myśli. Powinieneś zmienić je z negatywnego na pozytywne. Ujawnia, jak negatywne myśli uniemożliwiają życie pełnią życia. Zamiast tego możesz łatwo utknąć w toksycznym cyklu życia, dlatego powinieneś podjąć świadomy wysiłek, aby wykluczyć negatywność ze swojego życia. Archanioł Metatron pomaga ci ostrożnie wybierać myśli. Dzięki temu nauczysz się panować nad swoimi myślami, zamiast być ich niewolnikiem. Po opanowaniu siebie będziesz w stanie zachować inspirację, koncentrację i pozytywne myśli.

Anioł życia

Metatron jest także aniołem życia. Oznacza to, że może Cię poprowadzić podczas przeszukiwania Kronik Akashi, aby odkryć przeszłą mądrość duszy i wskazówki na przyszłość. Dzięki Archaniołowi Metatronowi powinieneś być w stanie rozwikłać przyszłe linie czasu i przewidzieć, co to przyniesie w niektórych obszarach twojego życia. Taka wiedza powinna pomóc ci wybrać właściwą ścieżkę życia, która uzupełnia podróż twojej duszy. Archanioł Metatron pomaga ci wyleczyć się z przeszłych traum równoległych wcieleń. W ten sposób odnajdziesz spokój i będziesz prowadzić wygodne życie, wolne od bólu i jedynie osądu. Archanioł Metatron, dzięki jego wskazówkom, może pomóc ci osiągnąć świadomość, która doprowadzi cię do pozytywnych zmian. Dzięki temu będziesz mógł dostosować swoją trajektorię życia na lepsze.
Archanioł Metatron wibruje z wysoką częstotliwością. Jako taki może zostać ujawniony, gdy jesteś w intensywnym stanie medytacyjnym. Śle on do twojego umysłu duchowe objawienia, które sam musisz zrozumieć. Powinieneś podnieść swoją częstotliwość poprzez medytację, ponieważ to wyniesie twój umysł ponad zwykłe zrozumienie. Taka praktyka dostroi cię do wzniosłej perspektywy boskiej miłości, co pomoże ci ucieleśnić twoją boską prawdę i pozostawić cię pod całkowitym przewodnictwem Archanioła Metatrona. Archanioł Metatron łączy niebo i ziemię, tak jak wtedy, gdy chodził po ziemi jako istota ludzka. Miał ogromną wiedzę o niebie i ziemi i był tak potężny, że po jego śmierci Stwórca nadał mu rangę archanioła. On szczególnie pomaga ci pozbyć się wszystkich ciężarów, które cię powstrzymują i łączą cię z niebem. Kiedy do niego zadzwonisz, poprowadzi cię do zrozumienia sytuacji i wyborów, które cię obciążały. Musisz jednak pozwolić im odejść, aby zamanifestować obfitość w swoim życiu.

W jaki sposób anioł Metatron komunikuje się z tobą?

Archanioł Metatron komunikuje się z tobą poprzez uczucia i wzorce myślowe, które prowadzą cię do wielkich rzeczy w twoim życiu. Wskazówki Archanioła Metatrona prowadzą cię do odblokowania wyższych poziomów połączenia z boskim królestwem. Ten archanioł ułatwia aktywację czakry korony, dzięki czemu możesz nawiązać kontakt z boską komunikacją i zrozumieć jej objawienia. Jednym z najważniejszych darów Archanioła Metatrona jest gwiazda Merkaba, która jest symbolem Metatrona.
To skomplikowany symbol geometryczny widziany w kosmosie, wielowymiarowy nośnik wiedzy i mądrości, który wykracza poza czas. Każdy wymiar ujawnia różne poziomy wiedzy, zrozumienia i uzdrawiania. Dlatego powinieneś używać Merkaby do własnego uzdrawiania i jako przewodnika podczas poznawania ukrytej wiedzy w kosmosie. Omawiany dziś archanioł objawia się poprzez błyski jasnego światła. Powinieneś być w stanie zauważyć, kiedy Metatron cię odwiedza. Ma ognistą obecność, która przybiera formę kolorowej aury. Jego aura objawia się jako ciemnoróżowa i ciemnozielona. Kiedy się objawi, powinieneś użyć jego darów do własnego uzdrowienia. Pozwól, aby jego światło cię zalało i oczyść umysł z negatywnych myśli i wzorców.
Kostka Merkaby wiruje bardzo szybko, natomiast wirująca energia jest jednym ze sposobów, w jaki Archanioł Metatron pomaga oczyścić twoją energię. Nie powinieneś się bać, kiedy widzisz lub doświadczasz Merkaby. Archanioł Metatron pomaga otworzyć serce na doświadczenie boskiego światła.

Archanioł ten jest w stanie aktywować Twoje wewnętrzne światło. W związku z tym powinieneś doświadczyć fali olśniewającej kuli boskiego światła świecącej na ciebie jak reflektor. Jasna kula światła przepływa przez skórę głowy, serce, żołądek i zakotwicza cię w ziemi. Kiedy doświadczysz tego przebudzenia, powinieneś być w stanie służyć ludzkości, krocząc ścieżką swojego życia.

Słowem zakończenia

Kiedy pracujesz z Archaniołem Metatronem, powinieneś czuć się na tyle odważny, aby żyć w prawdzie. Powinieneś doświadczyć kojącego spokoju i łatwości, zwłaszcza jeżeli wcześniej zmagałeś się z trudnościami. Powinieneś cieszyć się spokojem i ciszą, jaką daje połączenie się ze swoim wewnętrznym światłem i prowadzenie pełnego miłości życia. Fioletowy płomień pomaga uwolnić się od negatywności; w rezultacie będziesz w stanie dostosować się do prawdy swojej duszy.
„Kiedy poprosisz, prośba zostanie spełniona – dla twojego najwyższego i największego dobra. Otwórz swoje serce i umysł na otrzymywanie, a wszechświat Ci to zapewni.”

Pełną listę przesłań aniołów znajdziesz tutaj: Anielskie wiadomości

Powiązane wpisy