Anielskie wiadomości

Archanioł Serafiel

anioł serafin

Imię archanioła Serafiela oznacza „Dowódca Serafów”. Opiekuje się Serafami w niebie. Jego obecność objawia się żółtym, białym i złotym kolorem. Jest bardzo spokojny energetycznie, jednak można odczuć wielkość jego mocy. Może Ci znaleźć właściwą drogę duchową i zbliżyć się do boskiego źródła.

Ten archanioł rezonuje z magią księżycową, przypływami i odpływami, porami roku i fazami życia. Kolejnym faktem o tym aniele jest to, że jest „bardzo ognisty”. Dzieje się tak, ponieważ żadna forma nieczystości nie może znieść jego płomienia. Jeśli uważasz, że twoje życie jest nieczyste, Serafiel może Ci pomóc je oczyścić. Może Ci pomóc pozbyć się wszystkich szkodliwych substancji i energii, które stanowią przeszkodę w twoim życiu. Na twojej duchowej drodze wiara jest bardzo ważna, aby pomóc ci osiągnąć przeznaczenie. Niektórzy ludzie mają mało wiary. Jeśli wezwiesz Serafiela na pomoc, pomoże ci wzmocnić wiarę i żyć życiem pełnym pokoju. Pomoże ci wprowadzić spokój do umysłu, odpędzając strachy, kłopoty i zmartwienia.

Serafiel to wspaniała i mocna istota. Jest wysoki i porównuje się go do siedmiu niebios. Jego twarz przypomina anioła, natomiast ciało – orła. Piękno Serafiela można porównać tylko do światła lub błyskawicy. Energia tego anioła jest reprezentowana przez zielony kolor.

Serafiel jest jednym z aniołów stróżów Bożego tronu w niebie. Podczas modlitwy i medytacji to właśnie ten anioł pomaga odkryć tajemnice otaczające świętość. Kiedy ludzie uczą się o świętości i odrzucają dumę, podróżują ścieżkami nieba i zbliżają się do Bożego tronu. Podczas podróży tym szlakiem Serafiel wraz z innymi aniołami analizuje ich duchową wiedzę.

Ten świat jest pełen nieczystości, więc łatwo się pobrudzić próbując osiągnąć swoje przeznaczenie. Robimy nielegalne rzeczy, angażujemy się w toksyczne relacje, łączymy się z negatywną energią i nie tylko. Ten anioł może pomóc, sprawiając, że nieczyste życie stanie się czystsze. Jego płomień może pomóc spalić wszystkie nieczystości.

Są problemy, z którymi borykasz się na osobistym poziomie, takie jak kłamstwa, poczucie zaniedbania, ucisku, oszczerstwa, obmowy lub nękanie. Jeśli wezwiesz archanioła Serafiela, pomoże ci rozwiązać te problemy. Ma również zdolność kierowania twojej energii na pozytywne cele społeczne, takie jak walka z przestępczością, ubóstwem i znęcaniem się. Wiele osób boryka się z nadużyciami i konfliktami w swoich związkach. Sytuacje, które powinny być spokojne, stają się chaotyczne. Nie mogą być wierni swoim przekonaniom, a także walczyć o prawa tych, którzy są zaniedbani, marginalizowani i uciskani.

Wezwanie Serafiela przyniesie sprawiedliwość tym, którzy borykają się z takimi problemami. Przyniesie pokój i sprawiedliwość w życiu. Ten anioł może również nauczyć cię, jak skierować złość w innym kierunku niż niesprawiedliwość. Zamiast zabijać cię od środka lub skłaniać do wyrządzenia jeszcze większej szkody, możesz wykorzystać tę złość do bardziej produktywnych działań, takich jak opracowywanie sposobów, w jaki możesz godnie walczyć z niesprawiedliwością.

Powinieneś wezwać Serafiela, ponieważ jest Aniołem oczyszczenia.

Z tym aniołem przy sobie możesz doświadczyć bezwarunkowej miłości Boga, rosnąc w Jego świętości. Wiadomość od Serafiela jest bardzo intensywna, ponieważ wraz z innymi aniołami, pracuje nad oczyszczeniem twojej duszy. Może cię również zainspirować, aby czysta miłość Boga nadal płonęła w twoim ciele.

„Oczyszczam cię od wszystkiego, za co uważasz, że jesteś winny.
Nie ma nic silniejszego od miłości.
Jestem miłością i światłem, jestem drogą do celu.“

Powiązane wpisy