Anielskie wiadomości

Archanioł Zanna

anioł zanna

Archanioł Zanna wie, że ostatnio było ci trudno. Zasłużyłeś na nieco czasu dla siebie i na regenerację. Może przechodziłeś trudny okres, ale ona mówi ci, że wszystko będzie lepiej. Zrelaksuj się korzystając z pomocy Zanny, aby uwolnić zmęczenie i oczyścić serce. Jej uspokajająca aura w turkusowo-zielonych barwach daje ci znać, że może przynieść spokój w twoje troski, abyś mógł spłacić długi, tak materialne jak i duchowe.

Nie musisz się martwić w swoim domu ani w miejscu pracy. Zanna jest tutaj, aby cię chronić i wspierać, gdziekolwiek tylko potrzebujesz pomocy. Wyzwala energię miłości, która wejdzie do wszystkich obszarów twojego życia. Wszelkie wyrażenia strachu zostają dzięki niej wyeliminowane. Archanioł Zanna docenia twoje wysiłki w tak ciężkiej pracy, ale chce, abyś się trochę zrelaksował. Pozwól jej zająć się największymi problemami, z jakimi się borykasz. Kiedy archanioł Zanna zaproponuje, że spłaci twoje długi, wiesz, że kładzie duży nacisk na mediację i modlitwę. Chce ci pomóc w stworzeniu bezpiecznego schronienia. Bycie odpowiedzialnym może być ciężarem, dlatego wielu ludzi ucieka się do złych czynów. To, co jesteśmy skłonni zaniedbywać, to relaks. Archanioł Zanna mówi ci, że w wolnym czasie powinieneś nauczyć się relaksu. Biegniesz w zawrotnym tempie? Mijają Cię rzeczy, którymi możesz cieszyć się, gdy Zanna pracuje za Ciebie.
Archanioł Zanna rozumie, że potrzebujesz odpoczynku, aby pozostać szczęśliwym i produktywnym. Twój księgowy, archanioł Zanna, widzi nadchodzące święta i chce, abyś spędził więcej czasu z rodziną. Rozwiąże problemy, które sprawiały ci stres.

Niewysypanie może mieć poważne konsekwencje. Osoby pozbawione snu mogą być podatne na błędy, zmniejszoną uwagę, opóźnione reakcje i zmiany nastroju. Archanioł Zanna nie chce tego! Jeśli nie śpisz z powodu problemów i nie masz pojęcia, jak sobie z nimi poradzić, ona ma dla ciebie odpowiedzi. Uważa się niekiedy, że ludzie mogą rozwinąć pewien rodzaj tolerancji na chroniczny brak snu. Czy wydaje ci się to normalne? Zanna uważa, że to poważnie zagraża twojemu zdrowiu. Pozwól jej zająć się twoimi problemami, abyś mógł dobrze się wyspać w nocy. W rezultacie powrócisz do szczęśliwego życia Jest wiele rzeczy, których nadal nie wiemy, ale istnieje jedna rzecz, którą szczęście jest w stanie uczynić: ma ogromny wpływ na to, jak prowadzimy nasze życie. Badacze nie zgadzają się co do tego, co dokładnie oznacza szczęście lub jakie jest jego znaczenie, ale archanioł Zanna wie, że potrzebujesz go w życiu. Słyszałeś, że życie jest zbyt krótkie, aby być nieszczęśliwym – to prawda. Nie oznacza to, że nie możesz czuć się smutny, rozczarowany lub samotny, oczywiście że nie! Zanna jest tutaj, aby zająć się trudnymi rzeczami, z którymi się mierzysz. Kiedy ludzie mówią „wybór szczęścia”, niekoniecznie mają na myśli „zmuszenie” siebie do bycia szczęśliwym przez cały czas, ale życie z świadomością, że emocje czasami są nieprzyjemne. Kiedy uznasz te uczucia, Zanna je uwolni za ciebie.

Porada dla ciebie

Istnienie aniołów to fakt, który można znaleźć w Biblii. Są to istoty duchowe, doskonałe i stworzone przez Boga na początku czasów, aby służyć mu jako posłańcy. Archanioł Zanna i wielu innych chce pozostać blisko ciebie. Będzie cię chronić i uwolnić od obaw, że nie będziesz w stanie sprostać swoim problemom. Mówi ci, żebyś się zrelaksował…po prostu posłuchaj jej rad i skorzystaj z korzyści, jakie przynosi. Ona jest jedynym księgowym, który będzie pracować z tobą na poziomie duchowym, dając ci wskazówki na temat rzeczy, które naprawdę potrzebujesz w życiu.
W pewnym momencie jej za to podziękujesz!

Powiązane wpisy