Anielskie wiadomości

Archanioł Nataniel

anioł nathaniel

Imię Archanioła Nataniela oznacza „Dar Boży”. Jego obecność w naszym życiu ma na celu nas przemienić, nadać nam cel w życiu. To on nas popycha, rozmawia z nami szeptem i zmusza do pójścia drogą, która przynosi pieśń do naszych serc.

Archanioł Nataniel nadaje cel naszemu życiu

Aby nadać cel naszemu życiu, Archanioł Nataniel posługuje się radością, szczęściem, miłością, pasją i światłem. Poprzez jego pracę możemy uczestniczyć we wspólnym celu. Jego czyny zachęcają nas do bycia dobrymi ludźmi, którzy mogą pomagać, uczestniczyć w uzdrawianiu i ochronie środowiska wraz ze wszystkimi żyjącymi w nim organizmami. Jeśli chodzi o pomaganie potrzebującym, Archanioł Nataniel zachęca nas, abyśmy wyciągnęli do nich pomocną dłoń. Nie powinniśmy siedzieć bezczynnie i cieszyć się wygodnym życiem, podczas gdy nasi bracia i siostry umierają i brakuje im podstawowych potrzeb. Zadaniem Archanioła Nataniela jest nadzorowanie miłości rozprzestrzeniającej się po całym wszechświecie. Zachęca nas, abyśmy dzielili się wszystkim, co dobre, co mamy, szczególnie w okresie świątecznym.
Archanioł Nataniel kojarzy się z kolorami czerwonym i pomarańczowym. Rządzi słońcem i gwiazdami. To czyni go prawdziwym ognistym aniołem. Ma niezwykle silną energię, która jest pełna pasji, działa motywująco, chroni i oczyszcza. Kiedy uwalnia swoją energię, uderza w najgłębszy punkt naszych serc, wydobywając z nich pasję i odwagę do opuszczenia strefy komfortu i ciężkiej pracy, aby osiągnąć cel w życiu.

Archanioł Nataniel popycha Cię do wykorzystania swojego potencjału

Dynamika życia przygnębia wielu ludzi. Ludzie nie mogą wyrazić siebie ani swojego potencjału z powodu niskiej samooceny. Ludzie powinni jednak zrozumieć, że ich ludzkie ciała mają w sobie wiele energii. Wszystko, czego potrzebują, to samorealizacja, którą mogą osiągnąć, bowiem są istotami boskimi. Archanioł Nataniel może pomóc ci połączyć się z wyższą świadomością i sprawić, że zaczniesz wykorzystywać swoje cechy energetyczne, aby wypełnić swoją misję na tej ziemi.
Żyjąc swoim życiem, napotykasz sytuacje, które wymagają od Ciebie podjęcia decyzji. Czasami dokonujesz dobrych wyborów, a czasami złych. Na tym polega dwoistość ziemskiej rzeczywistości. Nie przejmuj się tym, bo dopiero się uczysz. Życie to tylko lekcja. Archanioł Nataniel zachęca nas, abyśmy nie martwili się wszystkimi decyzjami, które podejmujemy. Nie czuj się winny, bo dokonałeś właściwego wyboru, a jego konsekwencje idą za tobą. Nataniel mówi nam, abyśmy sobie wybaczyli. Bóg nie bez powodu sprowadził nas na ten świat i wszyscy jesteśmy Jego dziećmi. Bóg postrzega nas jako wartościowych i pełnych potencjału. Jeśli przyjmiemy miłość i światło, które są dla nas dostępne, otrzymamy wsparcie. Archanioł Nataniel przypomina nam, że nie ma znaczenia, kim jesteśmy i skąd pochodzimy, ponieważ jesteśmy wystarczająco dobrzy na chwilę, w której żyjemy.

Archanioł Nataniel mówi nam, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami

Archanioł Nataniel mówi nam, że nie jesteśmy tacy sami. Każdy jest stworzony swoją własną ścieżką. Nikt nie zmieści się w Twoje buty. Przestań czuć się niegodny i nie wahaj się porozmawiać z Bogiem o swoich uczuciach. Aniołowie chcą pomóc nam otrzymać siłę i wykorzystać dary, które dał nam Bóg, aby dać światu światło i miłość. Archanioł Nataniel ma dla nas wiadomość, że powinniśmy znaleźć to, co sprawia nam przyjemność. Zadaj sobie pytanie, co sprawia Ci radość? Jakie masz wyjątkowe cechy i mocne strony? Przyglądając się sobie głęboko, możesz dotrzeć do swojej pasji, wyjątkowych cech, które posiadasz i tego, co potrafisz najlepiej. Spróbuj wyobrazić sobie siebie, jak coś osiągnąłeś i jak się będziesz czuć.
Weź udział w zajęciach, które sprawią Ci radość. Życie nie jest tak poważne, jak nam się wydaje. Baw się dobrze, póki żyjesz i angażuj się w nowe rzeczy, niezależnie od tego, czy są to prace szkolne, czy nowy projekt. Bardzo ważne jest, aby być szczęśliwym, robiąc to, co kochasz. Nie zamykaj się w ograniczeniach. Wszystko ma swój punkt wyjścia. Nie spiesz się, aby coś dokończyć. Nadanie ram czasowych temu, co robisz, tylko ograniczy Twoją kreatywność. Nie możesz przewidzieć tempa, w jakim będzie postępował Twój rozwój.

Archanioł Nataniel zachęca Cię do myślenia o swojej przyszłości

Archanioł Nataniel zachęca nas, abyśmy nie podejmowali decyzji o wypełnieniu luk w przyszłości, ale żyli każdą chwilą. Korzystaj ze znaków aniołów w swoim życiu, a one z pewnością poprowadzą Cię we właściwym kierunku. Świat jest pełen radości, pasji i mądrości, a anioły mogą pomóc ci wykorzystać to wszystko do osiągnięcia celu twojego życia, jeśli tylko ich o to poprosisz. Nataniel mówi nam, że jeśli będziemy żyć zgodnie z celem naszego życia, nie unikniemy wyzwań.
Nowe początki niosą ze sobą wiele wyzwań. Jest to coś, co odstrasza wiele osób od robienia tego, co powinny. Jednak wyzwania powinniśmy podejmować jedynie jako zachętę do wyjścia ze strefy komfortu.

Nowe wyzwania powinniśmy także przyjmować z otwartym umysłem i otwartym przedsięwzięciem. Oznacza to po prostu, że nie możesz ograniczać swoich wysiłków, ponieważ przyszły wynik jest nieznany. To jest czas, kiedy anioły przychodzą ci z pomocą.
Mogą pomóc Ci przyjąć coś nowego i zwiększyć poczucie własnej wartości. Archanioł Nataniel zachęca nas do próbowania różnych przedsięwzięć, abyśmy nie trzymali się jednej rzeczy i czuli się z nią komfortowo. Być może to właśnie na Ciebie nie działa. Zaangażowanie się w nowe rzeczy pomoże Ci się rozwijać i uczyć. Potraktuj to jako eksperyment, w który chcesz poprawić swoją kreatywność.
Nowe przedsięwzięcia i wyzwania, przed którymi stajesz, wymagają dużej wytrwałości. Archanioł Nataniel mówi nam, że anioły współpracują z nami w naszych nowych przedsięwzięciach i nie ma znaczenia, ile czasu zajmie, zanim odniesiemy sukces. Trzeba po prostu zachować pozytywne nastawienie i wierzyć.
Bądź wytrwały, a Twoje wysiłki nie pozostaną niezauważone. Zaufaj Bogu, ponieważ wszędzie ma On swoich aniołów, którzy pracują z Jego dziećmi, które mają wiarę. Archanioł Nataniel obiecuje nam, że uda nam się osiągnąć sukces, jeśli weźmiemy sobie do serca ofiarowane nam dary. On jest tuż za tobą i zawsze może cię zachęcić i dać motywację do dalszego realizowania misji życiowej. Wystarczy, że wezwiesz Archanioła Nataniela, a pojawi się, aby napełnić cię siłą i pasją.

Słowem zakończenia

Tych, którzy są słabi i bojaźliwi, Archanioł Nataniel będzie zachęcał, aby nie zwlekali i nie myśleli, że nie są gotowi.
To właśnie on umożliwi ci skupienie się i osiągnięcie celu, odnalezienie pasji i radości podczas realizowania misji swojego życia. Kiedy żyjesz i droga jest trochę wyboista, poproś Archanioła Nataniela o siłę. Zainspiruje Cię motywacją, inspiracją i pewnością siebie.

Pełną listę przesłań aniołów znajdziesz tutaj: Anielskie wiadomości

Powiązane wpisy