Modlitwy, Modlitwy do swietych

Modlitwa do św. Błażeja

Modlitwa do świętego Błażeja

Modlitwa do św. Błażeja pomoże Ci w różnych sytuacjach. Na błogosławieństwo gardła, spokojne życie i przeciwko złu.

Modlitwa o spokojne życie
Panie, zjednoczeni z świętym męczennikiem Błażejem, gorąco Cię prosimy: obdarz nas spokojnym życiem na ziemi i pomóż nam osiągnąć wieczną chwałę w niebie. Przez Chrystusa, Pana naszego.
Amen.

Modlitwa przeciwko złu
Panie Jezu Chryste, który powiedziałeś, że modlitwą i postem można wypędzać złe duchy i wiarą uzdrawiać chorych, pozwól, prosimy Cię, aby za wstawiennictwem świętego Błażeja, męczennika Twego, ta sama wiara, która uczyniła go zwycięzcą nad władzą ciemności i ludzkimi chorobami, zawsze nas zachowała dla zbawienia. Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, Syna Twojego, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków.
Amen.

Modlitwa o błogosławieństwo gardła
Męczenniku mężny, święty Błażeju, który mocną wiarą zasłużyłeś na dar cudów, prosimy Cię, abyś nas bronił przed chorobami gardła i wszelkim złem. Nie pozwól, abyśmy splamili się grzechem, wlej w nasze serca żywą wiarę i spraw, abyśmy byli gotowi ponieść tę samą śmierć dla ukochanego Jezusa i świętej wiary, abyśmy kiedyś byli godni osiągnąć wieczną chwałę w niebie.
Amen.

Całą listę modlitw do świętych znajdziesz tutaj: Modlitwy do świętych

Powiązane wpisy