Modlitwy, Modlitwy do swietych

Modlitwa do Matki Bożej z Lourdes

modlitwa Matce Bożej z Lourdes

Modlitwa do Matki Bożej z Lourdes dla chorej osoby zapewni jej siłę i zdrowie.
Odmów tę cudowną i potężną modlitwę!
Nieskalana Dziewico, oto jesteśmy pokornie i pobożnie zgromadzeni przed Twoim ołtarzem, jak Bernadetta u podnóża błogosławionej Groty, gdzie zechciałaś się ukazać, aby ogłosić Twoim synom pokutę i przebaczenie.
Jesteśmy szczęśliwi, że możemy cierpieć, aby zadośćuczynić za nasze grzechy i grzechy naszych bliźnich. Tak samo chory, za którego się modlimy, jest gotów pić gorzką czarę pokuty, ale mimo to nie traci nadziei na przebaczenie.
Mamy nadzieję, że drogi Jezus przez Twoje wstawiennictwo zachowa w nim zdrowie duchowe i również da mu zdrowie fizyczne.
Pani z Lourdes, O Maryjo!
Na pewno w niebie możesz wszystko, czego tylko chcesz! Kto więc mógłby być dla nas mocniejszym orędownikiem przed Bogiem, jeśli nie Ty? Ty jesteś Tą, która stała się wszystkim dla wszystkich i która obficie rozdzielasz łaski, tym bardziej im bardziej ich potrzebują i im mniej mają nadziei na pomoc ludzką.
Nie możemy nawet pojąć, że nie wysłuchasz westchnień chorego, który zwraca się do Ciebie, ani prośby i ślubów jego ukochanej rodziny i serdecznych przyjaciół; modlitw Twoich kapłanów i wszystkich innych pobożnych osób, które modlą się i mają nadzieję, bo dobrze wiedzą, jak bardzo Cię cieszy, gdy możesz pocieszyć tych, którzy westchną w tej łzawej dolinie.

Całą listę modlitw do świętych znajdziesz tutaj: Modlitwy do świętych

Powiązane wpisy