Modlitwy, Odpowiednie modlitwy

Modlitwa przeciw bezsenności

Modlitwa przeciw bezsenności

Modlitwa przeciw bezsenności pozwoli Ci na mocny sen. Módl się i wreszcie porządnie się wyśpij!

Modlitwa przeciw bezsenności

Drogi Boże, nie mogę zamknąć oka. Nie rozumiem, jaki jest tego powód, ale wiem, że Ty najlepiej mnie rozumiesz i poznajesz przyczynę mojego problemu. Leżę w swoich myślach i jestem niespokojny.

Panie, proszę Cię, wysłuchaj mojego wołania o pomoc. Proszę Cię, abyś mi dał pocieszenie. Potrzebuję Twojej pomocy, aby pozbyć się czarnych myśli, które próbują mnie zachwiać. Proszę Cię, Boże, abyś przemyślał moje serce. Jeśli w nim tkwi jakakolwiek myśl grzeszna, proszę Cię, abyś mnie od niej odwrócił.

Sądzę się z moimi wadami i czasem zapominam żałować za swoje grzechy. Nie chcę, aby cokolwiek stało między Tobą a mną, Boże mój. Pomóż mi mieć jakościowy i czysty związek z moimi bliźnimi. Obejmij mnie swoimi łaskawymi rękami, gdy przeżywam smutek. Podaruj mi znowu to samo radość, która kiedyś mnie pocieszała w życiu, a usuń tę udrękę, która chce zapanować nade mną.

Jestem bardzo wyczerpany i pragnę zebrać siły. Wiem, że wszystko masz w swoich rękach i że pomożesz mi odzyskać harmonię życia, dlatego całkowicie Ci się oddaję. Podaruj mi sen przed nowym dniem, nowymi wyzwaniami. Polegam na Tobie, Boże mój, bo z Tobą każdy nowy dzień to zwycięstwo!

Przez Chrystusa, Pana naszego.

Amen!

Całą listę odpowiednich modlitw znajdziesz tutaj: Odpowiednie modlitwy

Powiązane wpisy