Modlitwy, Poranne modlitwy

Poranna modlitwa o zdrowie

Podstawowa modlitwa - poranna modlitwa o zdrowie

O wieczny żyjący Jezu, jestem przed Tobą.
Wierzę w Ciebie i kocham Cię ponad wszystko! Wierzę, że mnie słyszysz, że mnie przyjmujesz takiego, jakim jestem, i że chcesz mnie uzdrowić. Wiem, że tylko Ty możesz mi pomóc. Bądź miłosierny wobec mnie! Zmiłuj się nade mną!

Dzisiaj proszę Cię, abyś mi wybaczył wszystkie rzeczy, które powiem, zrobię i pomyślę, a które nie są Ci na miarę. Już teraz proszę Cię o przebaczenie. Proszę Cię, trzymaj mnie dzisiaj z dala od wszelkiego niebezpieczeństwa i zła. Pomóż mi rozpocząć ten dzień z dobrymi intencjami i nieskończoną wdzięcznością, zachowaj mój umysł czystym, abym mógł słuchać Twój głos, mów do granic mojego umysłu, abym mógł przyjąć wszystko bez narzekania i płaczu nad sobą i aby zrozumieć, że Ty wszystkim rządzisz.

Spójrz na wszystkie moje rany i wszystko, co mnie obciąża, i uzdrów mnie! Powiedz tylko jedno słowo, a uzdrowi się moja dusza, moje ciało, moja psychika! Jezu, gorąco Cię proszę, wejdź teraz do mojego serca i panuj w nim jako mój jedyny Zbawiciel i Odkupiciel!

Gorąco Cię proszę, wejdź do mojego życia i uwolnij mnie od wszelkich uzależnień życiowych! Przyjdź, Jezu, i miej miłosierdzie nade mną, grzesznikiem. Obmyj mnie w swojej Najświętszej Krwi i uwolnij od moich grzechów! Schowaj mnie w swoje święte rany!

Bądź moją siłą i mocą! Poprowadź mnie bezpieczną drogą zbawienia! Miłosierny Jezu! Oddaję Ci całkowicie swoje życie: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Weź, Panie, wszystko, co mam, abym mógł należeć do Ciebie całkowicie. Weź wszystkie moje słabości i spraw, abym doświadczył zbawienia i uwolnienia! Od tego momentu bądź Ty panem i zbawicielem mojego życia na zawsze!

Oddaję się Tobie całkowicie, aby wola Ojca na mnie się spełniła! Jestem gotów na wszystko, czego Bóg ode mnie chce i pragnie! Umacniaj mnie w wierze! Wylej swojego Ducha na mnie i na wszystkich, za których Cię proszę. Poprowadź mnie drogą, którą mi przeznaczenie przydzieliło. Uczyń mnie gotowym w tym momencie do zrobienia wszystkiego, czego ode mnie oczekuje Ojciec niebieski!

Niech będzie błogosławiony i uwielbiony, Jezu, we wszystkich, którzy się Tobie oddają. Wysławiaj imię swojego Ojca we wszystkich z nas!

Zbaw nas wszystkich! Amen.

Całą listę porannych modlitw znajdziesz tutaj: Poranne modlitwy

Powiązane wpisy