Modlitwy, Poranne modlitwy

Poranna modlitwa do Jezusa

poranna modlitwa do Jezusa

Drogi Panie Jezu,
dziękuję Ci za ten nowy dzień, dziękuję Ci, że mogę dzisiaj widzieć i słyszeć. Czuję się błogosławiony, ponieważ Ty mnie rozumiesz i wybaczasz mi, ponieważ zrobiłeś tak wiele dla mnie i nadal mnie błogosławisz każdego dnia.

Dzisiaj proszę Cię, abyś mi wybaczył wszystkie rzeczy, które powiem, zrobię i pomyślę, a które nie są Ci na miarę. Już teraz proszę Cię o przebaczenie. Proszę, trzymaj mnie dzisiaj z dala od wszelkiego niebezpieczeństwa i zła. Pomóż mi rozpocząć ten dzień z dobrymi intencjami i nieskończoną wdzięcznością, zachowaj mój umysł czystym, abym mógł słuchać Twego głosu, mów do mnie w granicach mojego umysłu, abym mógł przyjąć wszystko bez narzekania i płaczu nad sobą i aby zrozumieć, że Ty wszystkim rządzisz.

Daj mi odpowiedzi w trudnych chwilach, gdy zostanę sam ze swoimi ograniczeniami, użyj mnie do spełniania Twojej woli, chcę być błogosławieństwem dla innych, zachowaj mnie silnym, abym mógł pomagać słabym, podnieś mnie z moich upadków, ponieważ chcę pocieszać tych, którzy się czują zagubieni.

Chcę w tym momencie modlić się za wszystkich tych, którzy zgubili drogę, za wszystkich tych, którzy czują się skazani i pragną trochę zrozumienia, za wszystkich tych, którzy nie znają Cię blisko i za wszystkich tych, którzy konsekwentnie odmawiają wierzyć w Ciebie.

Dziękuję Ci, wspaniały Panie, ponieważ wiem, że Ty jesteś Bogiem, który zmienia ludzi i sytuacje. Proszę Cię również o wszystkich moich braci, aby mogli żyć życiem pełnym pokoju, miłości i radości, modlę się również za wszystkich, którzy będą słuchać tej modlitwy, aby wiedzieli, że żaden problem i okoliczność nie jest większy od Ciebie, mój jedyny i ukochany Panie.

W imię Pana, Amen.

Całą listę porannych modlitw znajdziesz tutaj: Poranne modlitwy

Powiązane wpisy