Modlitwy, Odpowiednie modlitwy

Modlitwa o uzdrowienie świętego Ojca Pio

Najpotężniejsza modlitwa o uzdrowienie świętego Ojca Pio

Najwyższy Ojcze, dziękuję Ci za Twoją miłość. Dziękuję Ci za posłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Polegam na Twojej mocy i łasce, która mnie wspiera i odnawia.

Drogi Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi rękami, ponieważ wierzę, że Twoja wola jest, abym był zdrowy umysłem, ciałem, duszą i duchem. Obłóż mnie Cenną Krwią Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, od czubka głowy po palce stóp.

Usuń wszystko, co nie powinno być we mnie. Wykorzeń wszystkie niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz wszystkie zatkane tętnice i żyły, odnów i wypełnij wszystkie uszkodzone obszary. Usuń wszelkie zapalenia i oczyść wszystkie infekcje mocą Cennej Krwi Jezusa.

Niech ogień Twojej uzdrawiającej miłości przepływa przez moje całe ciało, aby uzdrowić i stworzyć nowe chore obszary, tak aby moje ciało funkcjonowało tak, jak Ty je stworzyłeś.

Dotknij również mojego umysłu i moje emocje, nawet najgłębsze zakamarki mojego serca. Przeniknij moje całe istnienie swoją obecnością, miłością, radością i pokojem, i przyciągnij mnie coraz bliżej siebie w każdej chwili mojego życia.

I Ojcze, napełnij mnie swoim Duchem Świętym i umocnij mnie, abym czynił Twoje dzieła, tak aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twojemu Świętemu Imieniu. O to Cię proszę w imię Pana Jezusa Chrystusa.

Amen.

Kompletną listę odpowiednich modlitw znajdziesz tutaj: Odpowiednie modlitwy

Powiązane wpisy