Modlitwy, Modlitwy do swietych

Modlitwa do św. Michała

Modlitwa do św. Michała

Modlitwa do św. Michała Archanioła – tego, który broni lud Boży przed największym wrogiem. Sam Bóg działa w św. Michałe.
Święty Archaniele Michale, proszę, przyjdź i pomóż mi. Stań przy mnie w walce przeciwko wszelkiemu złu i atakom szatana. Bądź moją ochroną i obroną.
Bóg Ojciec na niebie zakazał szatanowi i wszystkim demonom szkodzenia mi. Dlatego proszę Cię w Imię Jezusowe, który powiedział: „Cokolwiek poprosisz w moje imię Ojca, to ci się spełni…” Ty, Książę niebieskich zastępów, wierny sługo Boży, wierny sługo Maryi, w Imię Jezusowe, w Imię Maryi, proszę Cię, spraw, abym stał się niewidzialny, nietknięty, niezraniony dla wszystkich niewidzialnych i widzialnych wrogów, aby mi nic nie mogło zaszkodzić, ani duszy, ani duchowi, ani ciału.
Uwiązuj szatana i wszystkie inne złe duchy, aby nie mogły podjąć żadnych działań przeciwko mnie, aby nie mogły mi w żadnej okoliczności zaszkodzić, aby były wobec mnie jak nieprzytomne, jak głuche, jak ślepe, aby nic nie widziały, nic nie słyszały, nic nie mogły ode mnie zabrać.
Tobie oddaję wszystkich moich wrogów… (tutaj wymień swoich wrogów). Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które błąkają się po świecie i czyhają na zgubę dusz, z mocą Bożą strąć do piekła. Przez Niepokalane Poczęcie Maryi Dziewicy i Matki Bożej.
Przez Jej Niepokalane Poczęcie. Przez Jej Niepokalane Poczęcie. Przez Jej Niepokalane Poczęcie. O święty Michale Archaniele, przeszyj swoim mieczem wszystkie zatwardziałe serca, aby w nich zamieszkały Najświętsze Serca Jezusa i Maryi.
Amen!

Znajdź kompletną listę modlitw do świętych tutaj: Modlitwy do świętych

Powiązane wpisy