Modlitwy, Modlitwy do swietych

Modlitwa do św. Józefa o rodzinę

Modlitwa do św. Józefa o rodzinę

Modlitwa do Świętego Józefa dla Rodziny przyniesie błogosławieństwo, ochronę i cenne rady tobie i twojej rodzinie.
Módl się do tego wielkiego świętego.
Święty Józefie, prosimy cię, ochroń nasze rodziny od wszelkiego zła i nieszczęść.
Błogosław nas mocą, odwagą, roztropnością i poświęceniem, które posiadasz w prowadzeniu i ochronie Świętej Rodziny przed wieloma złymi rzeczami.
Błogosław wszystkich członków naszej rodziny jednomyślnością w szacunku dla siebie nawzajem; abyśmy byli posłuszni władzy naszego ojca; zawsze dążyli do spełniania woli Bożej; polegali na Jezusie; i abyśmy byli godnymi mieszkania Ducha Świętego.
Szczególnie prosimy o te łaski dla naszej rodziny teraz (wymień prośby). Święty Józefie, jesteśmy tak wdzięczni, pomóż nam rozszerzyć nasze pobożności na inne rodziny. Amen.

Modlitwa o potrzeby rodzinne
Najdroższy święty Józefie, święta Teresa z Avili powiedziała:
„Nie pamiętam, żebym czegoś nie otrzymała od świętego Józefa.”
Z tym zaufaniem, święty Józefie, proszę o twoją dobroć i miłosierdzie, aby dla mojej rodziny otrzymać te skromne potrzeby (wymień prośby), które teraz przedstawiam przed tobą.
Będę szerzyć swoje oddanie na innych, aby i oni poznali i kochali ciebie tak jak ja. Dziękuję ci, o wielki święty i przyjacielu! Amen.
Modlitwa o radę Święty Józefie, przybrany ojcze Jezusa i opiekunie Bogarodzicy Maryi, twoje życie było ukryte, gdy byłeś na ziemi.
Ale twoje oczy zawsze były skierowane w niebo, szukając tylko woli Ojca. Prosimy cię, Wielki święty, bądź naszym doradcą, bądź naszym wspomożycielem, bądź naszym ojcem we wszystkich naszych potrzebach, zarówno materialnych, jak i duchowych, podczas naszej podróży przez tę dolinę łez.
Szczególnie prosimy o twoje potężne wstawiennictwo przed Bogiem w tych naszych potrzebach (wymień potrzeby). Jesteśmy wdzięczni za twoją pomoc, teraz i w chwili naszej śmierci.
Amen.

Całą listę modlitw do świętych znajdziesz tutaj: Modlitwy do świętych

Powiązane wpisy