Modlitwy, Modlitwy do swietych

Modlitwa do św. Rafała

Modlitwa do św. Rafała

Modlitwa do Świętego Rafała jest przeznaczona dla wszystkich, którzy szukają życiowego partnera. Służy temu, aby znaleźć właściwą drogę miłości.
Święty Rafale, zostałeś wysłany przez Boga, aby prowadzić młodego Tobiasza w wyborze dobrej i cnotliwej żony. Proszę Cię, pomóż mi w tym ważnym wyborze, który dotyczy całej mojej przyszłości. Nie prowadziłeś Tobiasza tylko do jego żony, ale dałeś mu również ważne wskazówki, które są istotne dla każdego chrześcijańskiego małżeństwa:
„Modlitwa razem, szczególnie przed podejmowaniem ważnych decyzji.”
Jeśli przez modlitwę patrzymy na Boga jako na „trzeciego partnera” w naszym małżeństwie, będziemy mieli siłę i wszelkie łaski, których potrzebujemy, aby żyć zgodnie z Jego świętą wolą. Amen.
1x Ojcze nasz, 1x Zdrowaś Maryjo, 1x Chwała Ojcu
Święty Rafale, wspaniały spośród siedmiu, którzy stoją przed Jego tronem, który żyje i panuje, aniele zdrowia, Pan obdarzył Twoją rękę balsamem z nieba, abyś łagodził i leczył nasze cierpienia. Ulecz wszystkich chorych i prowadź nasze kroki w chwilach wątpliwości.
Ty, strzało miłości i lekarzu Bożej miłości, raniący, gorąco Cię prosimy, rozpal nasze serce gorącą miłością i spraw, aby ta rana nigdy nie zagoiła się, a my zawsze pozostawali na drodze miłości w codziennym życiu!
Amen.

Modlitwa dziękczynna do Matki Bożej: Modlitwa dziękczynienia do Matki Bożej


Pełną listę modlitw do świętych znajdziesz tutaj: Modlitwy do świętych

Powiązane wpisy