Modlitwy, Odpowiednie modlitwy

Molitwa oddania i ochrony

Modlitwa oddania i ochrony

Panie Jezu Chryste, dziękuję Ci, że mnie kochasz, dziękuję Ci, że umarłeś za mnie na krzyżu. Przez swoją śmierć i zmartwychwstanie wykupiłeś mnie i uwolniłeś. Wyraź mi swoje miłosierdzie, przebacz mi wszystkie moje grzechy. Oddaję się Tobie całkowicie. Oddaję Ci moje serce, umysł, duszę i ducha, moją wolę, całe siebie, całe ciało i całe moje istnienie. Jestem całkowicie Twój i daję Ci pozwolenie, abyś uczynił we mnie to, co zechcesz.

Wzywam Cię, abyś wszedł do mojego życia i był Panem, Królem, Zbawicielem i Uzdrowicielem mojego życia. Odrzucam szatana i jego puste czyny oraz jego puste obietnice. Pokryj mnie, Panie Jezu, swoją Droga Krwią od wierzchu mojej głowy do końcówek moich palców u stóp i ochroń mnie przed atakami, pułapkami i taktykami zła. Wyślij Ducha Świętego, aby mnie umocnił i wzmocnił, aby mnie prowadził i pomógł mi stać się bardziej podobnym do Jezusa we wszystkim.

Przyjdź, Duchu Święty, i wylej na mnie swoje dary i owoce, aby moje życie było jak największą chwałą Trójcy Świętej.

Maryjo, Matko mojego Zbawiciela, Matko Boża, módl się za mnie przez wszystkie dni mojego życia. Niech płaszcz Twojej miłości i ochrony zawsze mnie otacza. Proszę również wszystkich aniołów niebieskich, aniołów opiekuńczych i stróżów, aniołów władzy i panowania, aniołów uzdrowienia i cudów, aniołów miłości, pokoju i radości, Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała oraz wszystkie zastępy aniołów Bożych na niebie, niech mnie otaczają i będą mi pomocą przez wszystkie dni mojego życia. Wszystko to proszę w imię Jezusa, Świętego i potężnego.

Amen

Kompletną listę odpowiednich modlitw znajdziesz tutaj: Odpowiednie modlitwy

Powiązane wpisy